Sezon na Fryderyki 2019

AAA
28-11-2018


AAA
Najważniejszą nagrodą polskiego przemysłu fonograficznego są Fryderyki. Akademia Fonograficzna, działająca pod egidą Związku Producentów Audio Video (ZPAV), zrzesza ok. 1300 muzyków, autorów, kompozytorów, producentów muzycznych czy dziennikarzy. I to oni rokrocznie decydują o przyznaniu w tajnym, dwuetapowym głosowaniu, Nagrody Fryderyk.

W tym roku o tę Nagrodę ubiegać się będzie wydany przez nas we wrześniu album pt. „The Four Seasons”. Album, z którego jesteśmy szczególnie dumni, który pozwala odkryć klasykę na nowo i który powstał w związku ze zorganizowaną przez nas trasą koncertową „Vivaldi jakiego (NIE) znacie!”. Mamy cichą nadzieję, że oryginalna interpretacja życiowego arcydzieła Antonio Vivaldiego, autorstwa Michała Maciaszczyka, wykonana przez Orkiestrę Polish Art Philharmonic, znajdzie uznanie Akademii Fonograficznej. Tak jak wykonanie tej muzyki na żywo znalazło uznanie publiczności, która po brzegi wypełniała sale koncertowe podczas naszej jesiennej trasy.

Jeśli nie mieliście Państwo jeszcze przyjemności usłyszeć „Czterech pór roku” w tym wyjątkowym wykonaniu, zapraszamy do zakupu płyty na sklepallmuses.com.