Muzyka Janusza Bieleckiego na nowej płycie

AAA
28-10-2018

Tomasz Sikora

Tomasz Sikora


AAA
Podczas organizowanych przez nas koncertów, a w szczególności podczas trasy „Vivaldi, jakiego (NIE) znacie!”, publiczność często pytała nas o to, kiedy pojawi się nowa płyta w całości poświęcona autorskim kompozycjom Janusza Bieleckiego. Twórczość tego kompozytora cieszy się coraz większym zainteresowaniem melomanów. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom i po kilku miesiącach pracy mamy dla Państwa znakomitą informację! Do zasobów naszego sklepu internetowego trafił właśnie wymarzony przez Państwa album o tytule… „Marzenia”!

Janusz Bielecki samodzielnie wybrał te ze swoich kompozycji, które są dla niego szczególnie bliskie, a które jednocześnie tak Państwo sobie cenicie. Na płycie znalazły się:

Janusz Bielecki - TRZY OBRAZY / THREE IMAGES
1. Poranek / Daybreak 5:17
2. Tęsknota / Longing 6:26
3. Tchnienie / Breath 10:21

Janusz Bielecki - MINIATURY TANECZNE / DANCE MINIATURES
4. Miniature I 1:45
5. Miniature II 2:18
6. Miniature III 3:54
7. Miniature IV 2:29
8. Miniature V 3:04

9. Janusz Bielecki - MARZENIA / DREAMS 16:22

Łącznie to prawie godzina muzyki, która każdemu pozwoli oddać się nawet najskrytszym „Marzeniom”. Na uwagę zasługuje wykonanie na najwyższym poziomie zapewnione przez Polish Art Philharmonic i dyrygenta Michała Maciaszczyka (utwory 1-3) oraz Orkiestrę Symfoniczną Polskiej Filharmonii Bałtyckiej wraz z dyrygentem Wojciechem Rodkiem (utwory 4-9).

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Państwa ucztę nie tylko dla uszu, ale także dla oczu. Integralną częścią tego wydawnictwa jest galeria zdjęć uznanego fotografa Tomka Sikory (www.tomeksikora.eu). Dzięki połączeniu różnych dziedzin sztuki nasz album pozwoli Państwu odnaleźć prawdziwe ukojenie. Płyta do kupienia tutaj.