Już jutro pierwszy koncert Orchestral R.O.C.K.!

AAA
04-03-2019
Poczytaj co inni myślą o naszym projekcie:

"Jako miłośnik nuty gitarowej pragnę podzielić się wrażeniem jakie zrobił na mnie najnowszy projekt Jacka Królika z Orkiestrą Symfoniczną Primuz. Zbiór kompozycji z solowej płyty artysty uzupełnione ponadczasowymi coverami, to pełna gama współczesności gitarowej połączonej z dojrzałością tego wyśmienitego muzyka. Bez wątpienia można rzec, że nieprawdopodobne sola Jacka w zestawieniu z brawurowymi aranżacjami Wojciecha Lemańskiego zaowocowały piorunującą mieszanką wirtuozerii i sztuki na najwyższym poziomie.

Polecam,

Marek Raduli"

"Creme de la creme.
Jestem pod wielkim wrażeniem wymowy artystycznej projektu Orchestral R.O.C.K. Wirtuozeria, kunszt wykonania i dbałość o najmniejsze detale sprawia, że ich ranga wykracza daleko, poza wszelkie schematy. Orkiestracja tych dzieł jest, jakby dopełnieniem nadającym blasku całości.

Proszę Państwa, Pan Jacek Królik jest absolutnym Wirtuozem i niech tak zostanie.

Robert Chojnacki"

"Wybitny muzyk – gitarzysta Ryszard Sygitowicz o Orchestral R.O.C.K. i Jacku Króliku:

Koncert symfoniczny Jacka, to następna cegiełka do jego nieustającego pasma sukcesów. To rewelacyjna, dobrze przemyślana muzyczna uczta, pełna licznych kontrapunktów i innych niespodzianek. Smyki grają z nieprawdopodobną ekspresją i punktualnością, choć aranże stworzone przez Wojtka Lemańskiego nie sprawiają wrażenia łatwych. O Jacku nie piszę, bo on zagra wszystko w każdym tempie i o każdej porze, ale tutaj jego gitara fajnie wtapia się lub wypływa z orkiestry, co tworzy niesamowity klimat. Jest to jednak dowód na to, że Jacek niesamowicie sobie radzi nie tylko z szarpidrutami, ale i z całkiem “poważnym” projektem. Żałuję że dotychczas nie słyszałem tego na żywo, bo tylko o tym myślałem słuchając właśnie tej muzy.

Z lekkim niedosytem czekam na koncerty w całej Polsce, w tym również w Warszawie.

Życzę dalszych sukcesów i serdecznie pozdrawiam,

Sygit"