JESIEŃ WYPEŁNIONA MUZYKĄ

AAA
10-11-2017


AAA
Tej jesieni chcielibyśmy zaprosić Państwa na szereg koncertów organizowanych lub współorganizowanych przez All Muses. Współpracujące z nami orkiestry symfoniczne koncertują w całej Polsce. Muzyki klasycznej równie przyjemnie słucha się z morską bryzą w tle, jak i nieopodal naszych pięknych Tatr.

Najpierw zapraszamy tych, którzy 14 listopada będą mieli okazję być na południu Polski, a konkretnie w Myślenicach. Tam bowiem już 14 listopada, a więc w najbliższy wtorek, odbędzie się koncert orkiestry Polish Art Philharmonic. Bilety można nabyć w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu. Ta sama orkiestra wystąpi kolejnego dnia – 15 listopada w środę – ale tym razem w Rzeszowie. Filharmonia Podkarpacka w Rzeszowie, godzina 19:00. Oba wydarzenia należą do mini-cyklu zatytułowanego „Czterech kompozytorów w dwóch odsłonach”. W programie L. van Beethoven, L. Różycki, M. Karłowicz oraz – a może przede wszystkim – reprezentowany przez naszą Agencję J. Bielecki.

Następny koncert będzie miał miejsce w zupełnie innych okolicznościach przyrody. Już 16 listopada, niedaleko nadmorskich plaż, w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej zagra dla Państwa Orkiestra Symfoniczna PFB. Koncert rozpocznie się o godz. 19:00. W programie L. van Beethoven oraz J. Bielecki.

Zapraszamy!

Partnerzy